To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

Repertuar

20:00 - Pamiętnik

Pierwszy film wieczoru to propozycja pełna emocji osadzona w Ameryce lat 40-tych. Na początku poznajemy parę dwóch pensjonariuszy domu opieki - Noah i Allie, która jest cierpi na chorobę Alzheimera. Noah regulanie czyta jej pamiętnik, opisujący losy zakochanej pary rodem z nowoczesnej wersji twórczości Szekspira - gdzie każda z osób pochodzi z innej klasy i przeżywa inne problemy. Poruszająca historia opisana w pamiętniku, klimat Stanów Zjednoczonych z pierwszej połowy XX wieku i świetna gra aktorska sprawiają, że jest to pozycja, która znalazła na świecie wielu fanów.

W rolach głównych: Ryan Gosling i Rachel McAdams


22:00 - Batman: Mroczny Rycerz Powstaje

Około 22:00 na ekranie zawita ikona superbohaterów - Batman. Tym razem w trzeciej części ekranizacji przygód człowieka-nietoperza w reżyserii Christophera Nolana. Rozmach produkcji, wspaniale opowiedziana historia i doskonała gra głównego bohatera, jak również plejady gwiazd zaangażowanych w produkcję sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdego kinomaniaka. Akcja dzieje się w mieście Gotham, w którym władzę przejmuje główny przeciwnik Batmana w tej części - zamaskowany Bane. Jak potoczy się ta walka? Po odpowiedź zapraszamy przed ekran naszego kina!

W rolach głównych: Christian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy, Anne Hathaway, Marion Cotillard, Morgan Freeman oraz Michael Caine